Między 2012 a 2018 rokiem traktując konkursy jako hobby wygrałem nagrody za ponad 90 tysięcy złotych. Moją największą nagrodą była sztabka złota o wadze 100g. Do dużych nagród mogę zaliczyć bon na dowolną wycieczkę o wartości 6 tys. zł, Telewizor o wartości 5 tys. zł Bon paliwowy o wartości 4 tys. zł, kilka flagowych telefonów o wartości przekraczającej 2 tys. zł, zestawy opon zimowych i letnich, masa wszelakiego rodzaju elektroniki i tak naprawdę mógłbym wymieniać bez końca nie zapominając i kilku bardzo fajnych zegarkach, w tym jeden o wartości ponad 3 tys. zł który byłem zmuszony na samym początku swojej przygody z konkursami sprzedać…

 Przykłady innych osób? 

O konkursach wiem sporo, nie tylko z informacji zawartych na najbardziej popularnym forum konkursowych w Polsce e-konkursy.info
Prowadziłem bloga wygranekonkursy.pl i poznałem 3 osoby, które z konkursów zrobiły swój sposób na życie, dodam, że bardzo dochodowy. Co roku przynajmniej jedna z tych trzech osób wygrywa samochód, wszyscy wygrywają po kilka wycieczek i masę bardzo drogiego sprzętu elektronicznego oraz oczywiście gotówkę i masę innych dupereli.
W konkursach można wygrać w zasadzie wszystko: książkę, iPhone’a, wycieczkę, samochód a nawet mieszkanie!!!

Ile więc realnie można zarobić biorąc udział w konkursach?

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że początkująca biorąca systematycznie udział w konkursach jest w stanie wygrać nagrody za ponad 2-3 tys. zł w swoim pierwszym konkursowym roku, dużo tu zależy od szczęścia. Osoba, która zdobędzie nieco więcej doświadczenia jest w stanie spokojnie wykręcić wynik między 5-20 tyś zł w ciągu roku.
Uczestnicy, które traktują sprawę zawodowo, (nie tylko ich pomysły są świetne ale i oprawa czyli np. filmy, zdjęcia są wykonane w sposób profesjonalny) mogą wygrywać rocznie nagrody za ponad 100 tyś zł.

Jak się za to zabrać możecie zobaczyć tutaj
https://wygranekonkursy.pl/2016/02/07/poradnik-konkursowy-wstep/

 

 

Konkursy to świetna opcja, by wygrać cenne nagrody, brać udział w ciekawych zadaniach i przy tym świetnie się bawić, a dla wąskiej grupy bardzo kreatywnych i pracowitych ludzi to również sposób na bardzo dochodowy biznes. 

  • Twój tytuł idzie tutaj 50% 50%

MOJA OCENA (1-10)

Od 2 lat nie biorę udziału w konkursach, ten etap życia zostawiłem za sobą, dla studentów, osób które nie mają nic lepszego do roboty to świetna okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy, którą mocno polecam i bardzo miło wspominam.
A co Ty sądzisz o konkursach?